HomePortalCalendarKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Kakav bi trebao novi album biti?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
radan
Admin

Broj komentara : 793

KomentarNaslov komentara: Re: Kakav bi trebao novi album biti?   Sun Dec 14, 2008 11:29 am

fint
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
nevena
Gost

KomentarNaslov komentara: povratak zmaja   Wed Dec 17, 2008 4:49 am

indira izgleda po meni bolje nego ikad to je ona stara indira oseca se to u njenim nasupima u bn koktelu i grandu po meni pesma herojij je najava povratka n aonu staru indiru onu koja nas je sve naterala na suze cd zmaj a to moze samo indira tako da otpeva seta,nostalgija emocija
Na vrh Go down
radan
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kakav bi trebao novi album biti?   Wed Dec 17, 2008 1:40 pm

svaka cast na komentaru,pridruzi nam se na forum,bice ti zanimljivo
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
nevena
Gost

KomentarNaslov komentara: beograd spava   Sat Dec 20, 2008 2:47 am

ljudi neznam kako vi ali ja sam odreagovala na pesmu beograd spava prvo iznenadila sam se da je pesma u narodnjackom fazonu a jos vise jer je indira divno otpevala pesma mi je super bas odslikava beograd
Na vrh Go down
radan
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kakav bi trebao novi album biti?   Tue Dec 23, 2008 6:26 am

MENI NA PRVO SLUSANJE NIJE BILA NESTO POSEBNO AL POSLE SAM IZLUDIO
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
jole
Gost

KomentarNaslov komentara: beograd spava   Tue Dec 23, 2008 3:43 pm

potpuno se slazem stobom bilo mi je cudno jer nisam indiru navikao dugo da cujem u tom fazonu kakav je fazon pesme beograd spava,a pesma i jeste takva da tek kad je sve vise i vise slusas ulazi ti u uho i pocinje da pleni srce ja mislim da ce pesma uci na splavove i biti nova himna beohrada-Indira alal vera
Na vrh Go down
radan
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kakav bi trebao novi album biti?   Mon Jan 05, 2009 12:44 am

ma cjeli album je vrh,cak i duet sa xeniom koji mi je bio jednom rjecju odvratan,sad mi je vrh
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kakav bi trebao novi album biti?   

Na vrh Go down

Kakav bi trebao novi album biti?
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2