Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Jelena Karleusa

Go down 
+2
*H@Ry*
AjLa .
6 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
petra

petra


Broj komentara : 374
Join date : 2008-11-22
Age : 34
Mjesto : Stockholm

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 6:25 am

jeeeee extraaaa slike su vrh
Na vrh Go down
*H@Ry*

*H@Ry*


Broj komentara : 42
Join date : 2008-11-23
Mjesto : Made in BiH

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 10:57 am

JELENA KARLEUŠA: “SAŠA POPOVIĆ JE KAO TRENDI ROBNA MARKA, KOMERCIJALAN JE, ALI SE POSLE DVA PRANJA RASPADNE!

Nesumnjivo naša najintrigantnija muzička zvezda Jelena Karleuša već neko vreme živi na relaciji Beograd–Bremen, gde njen suprug, srpski reprezentativac Duško Tošić, igra za fudbalski klub Verder. Odnedavno, poznatom paru pridružila se i ćerkica Atina, čiji je dolazak na svet prilično okupirao pažnju srpskih, ali i evropskih medija. Osim novog i najvažnijeg člana porodice, kod atraktivne JK se, kada je o karijeri reč, ništa nije promenilo. Čak ni telo!

*Kako si se posle porođaja tako brzo vratila u top-formu?
Ne mogu da kažem da imam dobre gene, jer su mi u familiji svi buce. Jednostavno, takav mi je metabolizam koji, potpomognut obavezama oko bebe i uz pomoć malo sna, "radi" odlično. Štaviše, poslednjih dana tamanim pice, hranu iz "Meka" i sve zalivam sa dosta "red-bula" i "koka-kole"!

*Čemu onda možeš da zahvališ na takvoj vitkosti?
*Koliko si se uopšte ugojila u trudnoći?
Deset kilograma. Mislim da i sada imam malo viška, ali će vremenom i to nestati. U postporođajnoj sam fazi, pa je i meni, kao i svakoj ženi, potrebno šest meseci da se vratim u top-formu. Ipak je telo devet meseci bilo izloženo promenama.

*Priča se da te je iz anestezije posle porođaja probudio kompliment?
(smeh)... Da, pali su komplimenti još na operacionom stolu i ja sam odmah otvorila oči. Onako omamljna, najedanput sam čula muški glas: "Eto vidite šta je dobra riba! Tek se porodila, a nigde stomaka!"

*Zašto Atina?
Atina je grčka boginja mudrosti i omiljena Zevsova ćerka. Ime je perfektno i zvuči kao bomba! Duško i ja smo se dugo dvoumili kako da nazovemo bebu i došli smo do zaključka da će naša ćerka jednog dana sigurno biti veoma uspešan i poseban čovek, jer ima sjajne predispozicije za to, dobre gene, da ne kažem "temelj". Bilo bi zaista šteta da smo joj nadenuli neko obično ime, na primer Maja. Ja sam, doduše, imala na pameti i nekoliko sumanutih imena, kao Amaris, ali se Duško nije složio s tim. I, naravno, nismo je napavili u Atini kako se pisalo, već u Beogradu!

*Dojiš li Atinu ili ne, pitanje je kojim se bavilo pola Srbije!
Frizerka mi je pričala da žene dolaze u salon i demonstrativno bacaju novine, govoreći: "Da li je moguće da ova Karleuša ne doji dete. Strašno!" To je toliko intimna stvar i svakako nešto što nije za javnost. To bi bilo kao da se javno polemiše o tome koju marku uložaka neka žena koristi. Koga, sem mene, treba da interesuje da li dojim dete ili ne?
! Drugo, gde je problem, postoji mleko za bebe. Pričati o dojenju je kao da pričam o plodnim i neplodnim danima.

*Mnogi su mišljenja da ne dojiš bebu da ne bi pokvarila izgled grudi?
Koji god da je razlog, to zaista nikog osim mene ne treba da zanima. Mislila sam da će se narod zapanjiti i reći: "O, Bože, šta sve novine pišu!"Međutim, iznenadila sam se kada sam shvatila da nije baš tako i da je svet zaista zainteresovan za to.

Benkice od 700, farmerkice za bebe 500 evra... Da li zaista insistiraš da se Atini kupuju isključivo firmirane i tako skupe stvari?
Nikada nisam tako nešto izjavila. Grozim se takvih stvari. Svom detetu mogu da pružim sve, njen otac može, ukoliko želi, da joj kupi i avion. Kada kupujem Atini, uvek okrenem etiketu, ali ne da bih videla koje je marke benkica, već kakav je sastav materijala, jer želim da nosi pamučne i udobne stvari. Osobe koje insistiraju na tome i javno pričaju da njihove bebe nose firmiranu odeću su skandalozne i primitivne. Jednom rečju, seljaci!

*Šta ti je Duško pokloni kada si se porodila?
Dobila sam mnogo poklona i pre nego što se Atina rodila. Ipak, najbitniji i najlepši poklon bio je predivan prsten. Pre toga dobila sam i divan automobil, dvosed. Međutim, pošto beba ne sme da se vozi napred, zasad ga vozi Duško.

*Doskoro si bila veliki protivnik tetovaža. Međutim, nedavno si na nadlanici istetovirala ime svoje ćerkice...
Šarati telo bez ikakvog razloga je totalni debilizam. Ipak, kada ti nešto u životu ostavi trag, kada imaš pravi razlog, onda je to sasvim u redu. Kada sam upoznala Duška, toliko sam se zaljubila u njega da sam odmah htela da istetoviram slovo "D". Međutim, odlučila sam da sačekam da se rodi dete i istetovirala Atinino ime, ali u slovu "A" postoji i stilizovano slovo "D". Esteta sam i vodim računa da sve to lepo izgleda.

*Nedavno su objavljene fotografije tvog supruga na kojima on pozira nag. Da li si znala da postoji tako nešto?
(smeh)... Znala sam, naravno! U "Svetu" je postojala rubrika "Sport i fešn" za koju su se mnogi poznati sportisti slikali sa manekenkama. Slikao si i Duško, bio je klinac i na tim fotkama se vidi da je bio "žutokljunac", pravo dete. Zaista mi je bilo tragikomično kada sam to videla i plakala sam od smeha!
*Kako je on reagovao?
Pozvala sam ga i rekla mu: "Duško, izašle su one tvoje tragične slike." On je, kao i svaki sportista, počeo da kuka: "Jao , što su to objavili, šta će sad selektor da mi kaže?
" U svakom slučaju, nisu to bila nikakve kompromitujuće paparaco fotke, već javno slikanje. Jedino zameram što mu nisu izabrali neku bolju manekenku, jer on nije bio u situaciji da bira. Čim je mogao da bira, izabrao je najbolje.

*Pratiš li "Operaciju trijumf" i "Zvezde Granda"?
Pratim oba takmičenja i mislim da je to super način da se postane popularan! "Operacija trijum" je viskobudžetna produkcija, što mi se veoma dopada. Scena "Granda" je grandiozna i zaista podseća na čuveni Sanremo.

*Imaš li favorite?
U "Zvezdama Granda" svi sjajno pevaju, mada mislim da će Marko Marković, iako nije komercijalan, napraviti dobar posao. Ima nešto što ja kao osoba iz javnog posla mogu da osetim. Dok peva, nešto klikne. S druge strane, mislim da će Danijel iz "Operacije trijumf", kada pobedi neke svoje "demone", postati neko, jer ima velikog potencijala. Međutim, svi kandidati moraju da shvate da su oni tu radi gledanosti i da svoju trenutnu poziciju moraju da iskoriste na najbolji mogući način.

*Kako to misliš, "tu su zbog gledanosti"?
Moraju da shvate da im je samo data šansa, da njih niko ne voli i ne želi da im iz čista mira pomogne. Ni Saša Popović, ni Goran Stamenković nisu dobročinitelji, ljudi su profesionalci i prave sebi posao i lovu. Ko iskoristi trenutnu popularnost, iskoristio je, već sledeće sezone svi će biti zamenjeni novim kandidatima.

*Zar ne misliš da se i oni vremenom ipak vežu za tu decu?
Ne, jer takav je posao. Saša Popović pravi instant-hitove i instant-pevače. Ali, moram da naglasim da je svako od te dece dobilo šansu, pa ko prođe, prošao je.

*Tvoj album je izašao za "Siti rekords" jer nisi postigla dogovor sa "Grand produkcijom".
Nismo mogli da se dogovorimo zbog love. Nisam ja dobrotvorna ustanova koja će investirati sto hiljada evra u svoj album i onda ga dati "Grandu" koji će na njemu zaraditi brdo para, s tim što ću ja morati da rintačim da bih zaradila koji dinar. Kao i sve svetske zvezde, i ja želim da zaradim nešto od prodaje svog albuma u koji sam mnogo uložila. Saša Popović i ja smo slični u tome što smo surovi profesionalci, ali smo i veoma različiti s obzirom na to da se on pali na jeftino, a ja na skupo!

*Kako to misliš?
On voli brzu i komercijalnu varijantu, sve mora da bude na prvu loptu, ne ulaže mnogo u muzičku produkciju. Saša Popović je kao neka robna marka koja je dostupna svima, trendi je, komercijalna, ali posle dva pranja se raspadne. "Šanel" je, s druge strane, skup, poželjan i nije dostupan svima, a to sam ja! Dakle, "Grand" sebi mogu da priušte svi, a "Šanel", odnosno mene, ne mogu. Mnogo košta i ne raspadne se posle druge ili treće upotrebe. Jelena Karleuša vredi i trajaće, dok "Zvezde Granda" nestanu posle jedne sezone.

Složićeš se da to nije uvek tako, što vidimo na primeru Tanje Savić, Slavice Ćukteraš...
Tanja i Slavica su upravo ono o čemu govorim. Svi su imali šansu da postanu nešto, ali samo su njih dve u tome uspele. Ostalih petsto nema nigde, nestali su. Pojeo ih je sumrak zaborava i hiperprodukcije. Popović nije hteo da plati moj album jer misli da su "Zvezde Granda" dovoljne "Grandu", s čim se ja ne slažem. Rekla sam mu da među tim klincima nema zvezda, jer traju koliko i reklama!

*Kako objašnjavaš nezavidan rejting "Operacije trijumf"?
To je sve zbog Pinka. Saša Popović je pronašao savršen recept, jer muzikom podilazi širokom auditorijumu. Pokušala sam da mu objasnim da "Zvezde Granda" nikada neće postati velike zvede, već će biti kao Tanja Savić i Slavica Ćukteraš. Poštujem to što su njih dve isplivale, ali nikada se iz tog takmičenja neće izroditi jedna Brena ili jedna Jelena Karleuša.

*Pored ova dva takmičenja, aktuelna je i "Vila Grande".
Parodija na moju pesmu "Tihi ubica" vrlo je smešna! Lutka urađena prema mom liku mi se ne sviđa, ali se zaista ne vređam. Ne znam da li se drugi pevači ljute, ali ja sam to shvatila kao opšte zezanje. Imam smisla za humor i ne smeta mi šala. Nisam ja kao neki kojima sve smeta, a naročito ja!

*Misliš da smetaš pevačicama?
Saša Popović mi je rekao da on ne može da živi od pevačica koje mu "skaču po glavi" uvek kada me pozove u emisiju. Smetam im!
* Kojim koleginicama konkretno?
Nisam pitala, niti me zanima. Evo, objasniću to na jednom primeru. Kad god su me pozivali u "Grand šou", ja se lepo i kulturno odazovem, popnem se u šminkernicu i svima kažem "dobro veče". Iako je šminkernica puna, niko mi ne odgovori, sve pevačice ćute.

*Zašto?
Ja to doživljavam na sledeći način. Gde god da se pojavim, u "Grandu" ili nekoj drugoj emisiji, sve ostale pevačice padaju u senku.

*Hoćeš da kažeš da su ljubomorne na tebe?
One su u mojoj senci, i to je tako. Mogu da se slože sa tim ili ne, može da im to smeta, ali tako je. Nijedna pevačica posle mog nastupa ne želi da izađe na scenu! Jednostavno, ne može posle mene, jer samo ja znam kako da zaokupim pažnju gledalaca.

*Baš nijedna?
U "Grandu" sigurno nijedna! Možda me zato ne vole?!

Neke koleginice si i tužila.
Tužila sam svakog ko me je javno naružio na najgrublji mogući način. Godinama sam ih puštala da me blate i vređaju, misleći da možda žele da preko mog imena dođu u centar pažnje, jer oni ne mogu sami da isplivaju. Međutim, shvatila sam da, kada im mnogo dopustiš, onda počnu i nekakve "Afrike, paprike", da daju sebi za pravo da pljuju po nekome ko je za njih misaona imenica.

Ne razgovaraš sa Darom Bubamarom. Ipak, da li je vaš sukob, s obzirom na to da ste bile bliske prijateljice, mogao da se reši kada si se porodila.* Da li ti je možda čestitala?
Nas dve nikada nismo bile bliske prijateljice! Naravno da neću da razgovaram sa nekim ko me najstrašnije izvređa u novinama i televizijskim emisijama. Bilo mi je zaista mnogo teško i krivo zbog toga. Ovo je demokratska zemlja, svako ima pravo da kaže svoje mišljenje, ali za uvrede svako mora da snosi posledice i, evo, sudska parnica je u toku.

*Tužila si i Seku Aleksić?
Ista priča kao i sa Radojkom Adžić!

*Šta konkretno?
Izgovorila je ružne stvari o meni i mislim da je pogrešila, da je bila brzopleta! Ne znam zaista zašto je to uradila, jer ja nikada nisam rekla ništa ružno. Naprotiv! Uvek sam se pohvalno izražavala o njoj! Zaista mislim da je sve to bilo nepotrebno i žao mi je što je sve došlo do suda, jer nikom nije lepo kada mora da se povlači po sudnicama. To je moglo da se reši ljudski. Žao mi je zbog obe što se tako dogodilo. Ipak, spremna sam da povučem tužbe i protiv Dare i protiv Seke ukoliko bi mi se javno izvinile. Pobogu, ljudski je praštati!

Nije tačno da te kolege ne vole. Milan Stanković te obožava.
Moram da priznam da nisam skoro čula da neko peva toliko lepo kao Milan. Izuzimam iz priče Tošeta Proeskog koji je bio neprikosnoven. Inače, Milan je ljubimac moje mame i kada peva, prosto pleni pažnju.

*Da li ti je on drugačiji od ostalih?
On u sebi ima nešto što ne može da vas ostavi ravnodušnim. Ima taj napadni stajling i to "diranje nerva", što narod prepoznaje. Milan "igra na jednoj ivici" i mora ozbiljno da se posveti svojoj karijeri. Šteta bi bilo da krene pogrešnim putem i nestane.
Na vrh Go down
http://www.karleusa.com
*H@Ry*

*H@Ry*


Broj komentara : 42
Join date : 2008-11-23
Mjesto : Made in BiH

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 10:59 am

Jelena Karleusa - Page 2 Jelenakarleusatekst2fv3.th

Jelena Karleusa - Page 2 Jelenakarleusatekst3tt6.th
Na vrh Go down
http://www.karleusa.com
radan
Admin
radan


Broj komentara : 793
Join date : 2008-11-22

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 11:39 am

hari hvala na slikama,extra su

sta ima kod tebe
Na vrh Go down
radan
Admin
radan


Broj komentara : 793
Join date : 2008-11-22

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 2:43 pm

Jelena Karleusa - Page 2 Prikazcanujvgvik9.th
Na vrh Go down
petra

petra


Broj komentara : 374
Join date : 2008-11-22
Age : 34
Mjesto : Stockholm

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 3:36 pm

*H@Ry* (citat):
Jelena Karleusa - Page 2 Jelenakarleusatekst2fv3.th

Jelena Karleusa - Page 2 Jelenakarleusatekst3tt6.th

kako su dobreeeeeeeeeeee Very Happy
Na vrh Go down
petra

petra


Broj komentara : 374
Join date : 2008-11-22
Age : 34
Mjesto : Stockholm

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 3:46 pm

Jelena Karleusa - Page 2 Tv-prikaz
Jelena Karleusa - Page 2 Asg-prikaz
Na vrh Go down
petra

petra


Broj komentara : 374
Join date : 2008-11-22
Age : 34
Mjesto : Stockholm

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 3:47 pm

Jelena Karleusa - Page 2 663-prikaz
Na vrh Go down
*H@Ry*

*H@Ry*


Broj komentara : 42
Join date : 2008-11-23
Mjesto : Made in BiH

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 10:23 am

radan (citat):
hari hvala na slikama,extra su

sta ima kod tebe

Ćao Rady Embarassed Very Happy

Tražim nešto na netu za školu,kod tebe?
Na vrh Go down
http://www.karleusa.com
*H@Ry*

*H@Ry*


Broj komentara : 42
Join date : 2008-11-23
Mjesto : Made in BiH

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 10:26 am

"Svet"
Jelena Karleusa - Page 2 02305ea9.thJelena Karleusa - Page 2 02306hg2.th Jelena Karleusa - Page 2 02307bw9.th

Jelena Karleusa - Page 2 02308jw8.th Jelena Karleusa - Page 2 02309vu2.th
Na vrh Go down
http://www.karleusa.com
*H@Ry*

*H@Ry*


Broj komentara : 42
Join date : 2008-11-23
Mjesto : Made in BiH

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 10:29 am

JELENA KARLEUŠA se plasirala u TOP 5 NOMINACIJA!
Glasajte za JK ( Pionir, o la la ) REDNI Br. 5


Arrow http://www.nocreklamozdera.eunet.yu/
Na vrh Go down
http://www.karleusa.com
radan
Admin
radan


Broj komentara : 793
Join date : 2008-11-22

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 2:35 pm

*H@Ry* (citat):
radan (citat):
hari hvala na slikama,extra su

sta ima kod tebe

Ćao Rady Embarassed Very Happy

Tražim nešto na netu za školu,kod tebe?

evo stari dosao sa posla pa cekam aldina da odgleda ot,pa da se izpozdravljamo za laku noc
Na vrh Go down
radan
Admin
radan


Broj komentara : 793
Join date : 2008-11-22

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 2:12 pm

kosuljica zulja me
gubim dah
u glavi mrak
Na vrh Go down
petra

petra


Broj komentara : 374
Join date : 2008-11-22
Age : 34
Mjesto : Stockholm

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 6:29 am

sandalice pretesne
zemlja se krece ljulja me
Na vrh Go down
radan
Admin
radan


Broj komentara : 793
Join date : 2008-11-22

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 3:26 pm

Kosu bih ti cesljala mekim prstima
i da bude sjajnija sve bih zvezde skinula
kosulju ti izvezla, suzom sasila
i da budes najlepsi usnama te obukla

Ref.
Grom nek ubije
onoj kojoj ode sve moje
grom nek ubije
onu sto se s tobom sastaje
nek ubije

Ledja bih ti cuvala, celo ljubila
ko te meko pogleda, pogledom bih ubila
decu bih ti radjala, ne bih zalila
i dom da ti sazidam
gradove bih srusila

Ref.

Grom nek ubije, neka nestane
neka bol prestane
grom nek ubije da je ne vide
tvoje oci neverne, tvoje oci neverne
Na vrh Go down
*H@Ry*

*H@Ry*


Broj komentara : 42
Join date : 2008-11-23
Mjesto : Made in BiH

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 2:06 am

SVET-ov PARTY!

Jelena Karleusa - Page 2 N71643930510475074548mk8.th Jelena Karleusa - Page 2 N71643930510481122231mn7.th Jelena Karleusa - Page 2 N71643930510481132662fp8.th Jelena Karleusa - Page 2 N71643930510481143074pv9.th Jelena Karleusa - Page 2 N71643930510482217327ho9.th Jelena Karleusa - Page 2 N71643930510482227766ec8.th Jelena Karleusa - Page 2 N71643930510482206887jy1.th Jelena Karleusa - Page 2 N71643930510482238216yz4.th
Na vrh Go down
http://www.karleusa.com
*H@Ry*

*H@Ry*


Broj komentara : 42
Join date : 2008-11-23
Mjesto : Made in BiH

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 2:09 am

Jelena Karleuša u društvu najboljih!

Jelena Karleusa - Page 2 Jk1ld4.th

Pop diva Jelena Karleuša se od pre nekoliko dana našla rame uz rame s Madonom, Britni Spirs i ostalim svetskim zvezdama. Naime, njen poslednji album ''Revolušn'' otkupila je čuvena američka kompanija ''Apple'', koja se bavi proizvodnjom računara, ajpodova i drugih najsavremenijih tehničkih uređaja. Tako se od sada pesme ''slatke male'' mogu kupiti širom sveta putem njihovog zvaničnog sajta, a cena jedne numere je 0,99 $. J.K. je jedna od nekoliko srpskih pevačica koja se našla u najposećenijoj internet prodavnici na svetu ''iTunes'', a njenu pesmu ''Ko ti to baje'' je već kupilo 120.000 ljudi. Prostom računicom, ''Apple'' je na samo jednoj kompoziciji u izvođenju atraktivne plavuše i za svega nekoliko dana zaradio skoro 120.000 $, a koliko će ona inkasirati od te sume, nije nam poznato.

Jelena Karleusa - Page 2 Jkitunesze6.th


Arrow http://www.svet.rs

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JK “Baje” na engleskom!

Nakon što je oduševila Hose Luisa Pagana svojom verzijom njegove omiljene pesme “se esfuma tu amor” koju je napisao za popularnog pevača, i supruga JLO, Marc Anthonya, Hose Luis nastavlja saradnju sa domaćom superzvezdom Jelenom Karleušom.

Jelena Karleusa - Page 2 Jkob1.th

Naime, JK je čvrsto rešila da iskoristi sve svoje kontakte i interesovanje evropskih medija za njen lik i delo, i odlučila da snimi singl koji ce plasirati na evropsko trzite.
Izdavačka kuća koja ce objaviti pomenuti singl, jos uvek nije poznata, ali je poznato da su JK i njeni saradnici odlučili da se snimi engleska verzija pesme koja je obeležila 2008 godinu u srbiji - “Ko ti to baje”, koja ce za potrebe svetskog tržista biti objavljena u izmenjenom aranžmanu.
Jelenin PR, Zoran Birtašević,objavio je na Jeleninom oficijelnom fan clubu da Hose Luis Pagan trenutno radi na tekstu za pomenutu pesmu, dok je scenario za spot vec zavrsen.
JK team planira da pesma & spot budu objavljeni do kraja januara 2009 godine.

Arrow http://www.opera-17.com/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apel JK na sve ljude dobrog srca…

“23. decembra posetiću dom za decu ometenu u razvoju, u Veterniku. Blizu 700 dece živi u ovom domu tuge. Većina živi i umire vezana za krevet konopcima.Pomozite…” status je najpopularnije srpske pevačice na njenom officijelnom facebook profilu.

Jelena Karleusa - Page 2 T_jelenakarlem_674ab7d

Jelena je, kako sama kaže, pre par dana pogledala snimke iz pomenutog doma koji su joj slomili srce. Zajedno sa svojim suprugom, fudbalerom Duškom Tošićem, odlučila je da 23.decembra poseti maličane, i malim znakom pažnje, poklonima, pokuša da im ulepša novogodišnje praznike. Na svom facebook profilu, takodje je objasnila da ovakve stvari nikada ne bi radila zbog ličnog marketinga, jer ga ima i previše, ali da će svakako uvek koristiti svoje ime i popularnost da pokuša da utiče na sve ljude dobrog srca da pomognu u ovakvim situacijama. “SAMA JA NE MOGU MNOGO TOGA DA PROMENIM ALI KAD NAS JE MNOGO… UČINIĆEMO VELIKU STVAR. ETO.VI RAZMISLITE,PA KAKO VAM SRCE KAZE“. Glasi jedna od mnogobrojnih Jeleninih poruka na facebook-u. Bravo za JK! Ostaje da se nadamo da ce biti sve vise javnih ličnosti koje će svoju popularnost koristiti u humane svrhe.

Jelena Karleusa - Page 2 F_jktm_f4df5b5

Ova fotografija je uslikana 2001-2002 godine, kada je JK posetila dom za decu bez roditelja u Zvecanskoj. Jelenin komentar na pomenutu sliku: “Ovo je slika iz doma za decu bez roditelja u Zvečanskoj…dečak koji me grčevito drži za jaknu,nije želeo da me pusti da odem.Na žalost,morala sam tamo da ga ostavim.Jos uvek razmišljam o njemu…ali nikad nisam pitala za njegovo ime,jer bi mi,čini mi se,bilo mnogo teze da odem.U našoj zemlji,zakon o usvajanju dece ne postoji…postoji neki vid procedure,ali toliko komplikovan da je nemoguće bilo šta učiniti.“

Arrow http://www.opera-17.com

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za spot 50.000 evra


ESTRADNA zvezda Jelena Karleuša ne odustaje od namere da napravi svetsku karijeru, pa uveliko priprema singl na engleskom jeziku. „Mala od skandala“ ni ovoga puta ništa nije prepustila slučaju, tako da će pesmu „Ko ti to baje“ za inostrano tržište snimiti u studiju čuvenog kompozitora i producenta Hosea Luisa Pagana u Majamiju. Reč je o čoveku koji je sarađivao sa Dženifer Lopes, njenim suprugom Markom Entonijem, Talijom, ali i drugim latinoameričkim zvezdama.
- Sve sam poverila Paganu, a on će, kao vrhunski producent, znati to da plasira na pravi način - kaže za „Novosti“ Jelena Karleuša. - Nemam šta da izgubim, ali mogu mnogo da dobijem. Bilo bi glupo da ne pokušam da ostvarim svoju poslednju ambiciju, a to je da osvojim svet.
Ukoliko ništa ne uradim na internacionalnom planu, neće mi biti mnogo žao, jer sam i ovako ispunjena na svim poljima. Posle Nove godine putujem u Ameriku, gde ću i upoznati Pagana, čoveka koji važi za pravog maga u šou
-biznisu, jer smo do sada kontaktirali samo telefonom i putem Interneta.
Singl na engleskom jeziku naći će se na Jeleninom „best of“ izdanju, čiji se izlazak očekuje početkom sledeće godine. Za pomenutu pesmu popularna pevačica snimiće i spot, koji će biti najskuplji u njenoj dosadašnjoj karijeri.
- Reč je o visokobudžetnom spotu, koji ćemo snimati tri dana - kaže Karleuša. Ako je video-klip za pesmu „Tihi ubica“ koštao 20.000 evra, za ovaj će sigurno biti potrebno oko 50.000 evra.
Na vrh Go down
http://www.karleusa.com
*H@Ry*

*H@Ry*


Broj komentara : 42
Join date : 2008-11-23
Mjesto : Made in BiH

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 2:10 am

USKORO...THE BEST OF...POD NAZIVOM...

DIAMOND COLLECTION!
Na vrh Go down
http://www.karleusa.com
radan
Admin
radan


Broj komentara : 793
Join date : 2008-11-22

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 12:57 am

sto nam je hary bio vrijedan,svaka cast druze
Na vrh Go down
petra

petra


Broj komentara : 374
Join date : 2008-11-22
Age : 34
Mjesto : Stockholm

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 6:04 am

ljepotica Very Happy
Na vrh Go down
*H@Ry*

*H@Ry*


Broj komentara : 42
Join date : 2008-11-23
Mjesto : Made in BiH

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 04, 2009 9:16 am

JELENA KARLEUŠA: Ponovo u kući Velikog brata?!

Ako je suditi po onome što se poslednjih dana priča, Jelena Karleuša bi trebalo da se pojavi na Košutnjaku poslednjeg dana ovogodišnjeg serijala „VIP ALL STARS“. Tačnije, kontraverzna pevačica će se najverovatnije u nedelju ponovo „useliti“ u najpopularniju kuću na Balkanu i tako zatvoriti ovu sezonu, kao što ju je pre nepunih mesec dana i otvorila. Navodno, čelnici produkcijske kuće „Imoušn“ su se odlučili na ovakav korak jer se rejting za vreme njenog boravka u Kući za mesec dana nije ponovio i, kako bi povratili gledaoce, odlučili su da im daju ono što najviše žele da vide – Jelenu Karleušu. Da se ne radi samo o pukim nagađanjima, potvrdila je i sama Karleuša, napisavši na svom „fejsbuk“ profilu da se „u nedelju ponovo vraća kod Velikog bate“.

www.svet.rs
Na vrh Go down
http://www.karleusa.com
radan
Admin
radan


Broj komentara : 793
Join date : 2008-11-22

Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 8:04 am

pa nije se ponovo vratila
Na vrh Go down
Sponsored content





Jelena Karleusa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jelena Karleusa   Jelena Karleusa - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Jelena Karleusa
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: ZABAVA :: ESTRADA-
Idi na: